Meble gabinetowe – oszczędnie czy z rozmachem?

Opublikowany 04 lutego 2013 przez admin

jakosc w meblach 150x150 Meble gabinetowe   oszczędnie czy z rozmachem?  Otwarcie biura to spory wydatek. Wysokie koszty zakupu lokalu to pierwsza bolączka naszego portfela, jednak samo wyposażenie chociażby w MEBLE biurowe może przysporzyć o zawrót głowy. Szukamy minimalizacji kosztów, liczymy każdą wydaną złotówkę. Wybieramy MEBLE tanie, proste co niestety wiążę się z gorszym wykonaniem. Czy warto jednak zaoszczędzić na jakości mebli? W sprawie decyzji o wyborze mebli powinno się podejść indywidualne. W zależności od charakterystyki danego lokalu, od klientów odwiedzających biuro, po nasze upodobania i zasobność portfela.

Warto pamiętać, iż meble do biura to meble robocze użytkowane przez ok. 70 godzin w tygodniu przez co bardzo podany jest na zużycie bądź zniszczenia. Najbardziej narażonym meblem jest oczywiście biurko, więc na nim nie możemy oszczędzać, to się po prostu nie opłaci, gdyż przy tanich meblach nie ma możliwości wymiany zużytych elementów. Wymienia się cały mebel. Decydując się na droższe np. MEBLE systemowe mamy możliwość rozbudowywania w przyszłości swego biura o nowe elementy, bądź wymiany uszkodzonych elementów.

dobre meble 300x105 Meble gabinetowe   oszczędnie czy z rozmachem?

Wybierając najtańszą opcję dostaniemy materiały cieńsze, z najniższych grup cenowych, z ubogim wyborem koloru. Oczywiście można szaleć i wybrać MEBLE z naturalnych surowców, jednak cena nas zszokuje. Częstym wyborem mebli do biura, gabinetu są MEBLE fornirowane czyli pokryte naturalną okleina. Jest świetny kompromis pomiędzy solidnym meblem drewnianym, a zwykła „wiórówką”. Istotną sprawą jest oczywiście wrażenie jakie chcemy wywołać na kliencie odwiedzającym nasze biuro. Potencjalny klient znający się na temacie szybko stwierdzi jakie podejście do estetyki ma jego być może przyszły współpracownik. Liczy się przecież pierwsze wrażenie.

Częstym „zabiegiem” polepszenia jakości blatów jest pokrywanie go laminatem co zwiększa odporność na uszkodzenia mechaniczne, jednak często wybarwienie blatu różni się kolorystycznie od całej konstrukcji biurka. Nie ma co kombinować i lepiej skusić się na wyroby znanych producentów. Zapewni nam to indywidualne doradztwo, długą gwarancję, prestiż i omawianą jakość.

Skomentuj

Current day month ye@r *