Recepcja wstępem do gabinetu – meble recepcyjne

Opublikowany 02 listopada 2009 przez admin

image034 150x150 Recepcja wstępem do gabinetu   meble recepcyjneJak pisaliśmy na początku gabinety decydentów są miejscami wybitnymi a wstęp do nich przeznaczony jest tylko dla zaproszonych gości a nie wszystkich. Zupełnie inaczej jest z recepcją. Jest to miejsce, które niektórzy uważają właśnie za wizytówkę firmy, a nie pokój prezesa. Recepcja zaprasza klientów, interesantów, partnerów biznesu – słowem gości i buduje ich pierwsze wrażenie odnośnie firmy. Może ono być dobre lub nie..

Wiele zależy od mebli biurowych, którymi wyposażymy miejsce jakim jest recepcja. Oczywiście najważniejszym meblem recepcji jest lada. Pamiętajmy, że musi ona spełniać pewne warunki nie tylko wizualne. Mimo, że recepcjonistka głównie przyjmuje gości i odbiera telefony, ma również wiele zajęć, którymi niekoniecznie musi dzielić się z innymi, w związku z tym lada powinna pełnić funkcję dobrego biurka wyposażonego w niezbędne akcesoria, a także musi gwarantować intymność.

image036 300x225 Recepcja wstępem do gabinetu   meble recepcyjne

 

Z drugiej strony powinna być również wygodna dla gościa, który będzie mógł swobodnie oprzeć na niej ręce czy teczkę. Pamiętajmy, że warto również nieco ożywić owy mebel biurowy, aby przyciągał gości i sprawiał miłe wrażenie ciepła i przytulności. Można to uczynić poprzez postawienie kwiatów, karafki z wodą lub inny poczęstunek. Oto przykłady:

 image038 300x225 Recepcja wstępem do gabinetu   meble recepcyjne

 image040 300x225 Recepcja wstępem do gabinetu   meble recepcyjne

Aby goście mieli okazję rozejrzeć się po recepcji a także firmie, odpocząć, zrelaksować się przed spotkaniem powinni mieć do tego wygodne miejsce. Miejsce gdzie będą mogli spokojnie napić się kawy, herbaty, wody, podziwiać urządzone wspaniale biuro, a przede wszystkim meble, na których spoczną. Oczywiście te meble, może nie do końca biurowe, powinny być wybitnie wygodne i przyjazne. Oto kilka pomysłów na urządzenie poczekalni recepcyjnej, gdzie goście spędzą na pewno trochę czasu:

image042 300x225 Recepcja wstępem do gabinetu   meble recepcyjne

image044 300x225 Recepcja wstępem do gabinetu   meble recepcyjne

image046 300x225 Recepcja wstępem do gabinetu   meble recepcyjne

image048 300x225 Recepcja wstępem do gabinetu   meble recepcyjne

Skomentuj

Current day month ye@r *