Test 4plan – nowoczesne meble fotele gabinetowe, pracownicze meble biurowe Warszawa

Opublikowany 31 grudnia 2009 przez admin

meble do gabinetu 4plan 150x150 Test 4plan   nowoczesne meble fotele gabinetowe, pracownicze meble biurowe WarszawaPostanowiliśmy co jakiś czas testować oferty wyselekcjonowanych firm oferujących meble i biurka gabinetowe oraz meble biurowe. Będziemy oceniać aktualną ofertę meblowa pod kątem design’u i nowoczesnej aranżacji wnętrz gabinetowych i biurowych, a także usługi doradcze pod kątem sposobów i możliwości zagospodarowania powierzchni biurowej. Jako pierwszą postanowiliśmy przetestować firmę meblową 4plan, która oferuje pełen wachlarz rodzajów mebli do biura. Są to więc meble pracownicze, recepcyjne oraz konferencyjne, wykonane z drewna oraz z metalu.

Pod względem design’u oferty na nowoczesne meble biurowe, firma 4plan w pełni wpisuje się w najnowsze oczekiwania aranżerów wnętrz, zarówno jeśli chodzi o koncepcję i tzw. myśl meblarską jak i o materiały użyte do wykończenia mebli. Meble pracownicze takie jak biurka, krzesła i fotele obrotowe to bogata kolorystyka i wiele różnych modeli, począwszy od podstawowych, a skończywszy na zaawansowanych rozwiązaniach dla pracowników posiadających własne gabinety. Z rozmowy z przedstawicielami firmy wynika, że szczególnie dużą popularnością wśród mebli biurowych cieszą się bardzo użyteczne biurka narożne, których użycie jest szczególnie istotne w sytuacjach gdzie powierzchni biurowa jest niezwykle cenna.

Bardzo ciekawie wygląda również oferta na meble przeznaczone do miejsc specjalnych, czyli meble do kadr i księgowości, meble do recepcji oraz nowoczesnych i ekskluzywnych sal konferencyjnych oraz mebli gabinetowych. Dodatkowo, możliwości aranżacji zwiększa oferta różnego rodzaju ścianek działowych, meblościanek, czyli koncepcji na komfortowe i użyteczne urządzenie i podzielenie biura, przy jednoczesnym zapewnieniu pracownikom wystarczającej sfery prywatności.

Stylowe meble gabinetowe to osobny rozdział w ofercie firmy, stanowiący oczko w głowie firmy, co widać po bogactwie oferowanych modeli meblowych i ekskluzywnym wzornictwie, budzącym prestiż i wrażenie luksusu. Bogate wzornictwo oferowanych przez 4plan mebli gabinetowych bardzo przypadło nam do gustu, przykłady dostępne są na stronie internetowej firmy: meble biurowe Warszawa. Podobnie jak różnego rodzaju fotele biurowe Warszawa.

Polecamy ofertę firmy 4plan wszystkim, którym zależy na wyjątkowo pięknej aranżacji powierzchni biurowych, przy jednoczesnym zachowaniu walorów użytkowych mebli oraz komfortu. Oferta firmy wpisuje się w najnowsze trendy meblarstwa europejskiego, odchodzącego od typowych i nudnych mebli. Szczególnie godną uwagi jest oferta na stylowe i ekskluzywne meble gabinetowe.

Skomentuj

Current day month ye@r *