Urządzamy gabinet w firmie: pomysły i przykładowe aranżacje na meble gabinetowe

Opublikowany 13 sierpnia 2009 przez admin

image005 150x150 Urządzamy gabinet w firmie: pomysły i przykładowe aranżacje na meble gabinetoweDzisiejsza niezwykle bogata oferta mebli biurowych zawiera również liczne propozycje na aranżacje gabinetów ukazując nam szeroki wachlarz mebli gabinetowych. Pozwala to na zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wybrednych gustów naszych decydentów. Oferta mebli gabinetowych zawiera proste i lekkie formy pomieszczeń gabinetowych, na przykład z ustawnym narożnym biurkiem, a także surowe, ciężkie aranżacje, często w bardzo nowoczesnym stylu, od których, zdawać by się mogło, wieje chłodem i dystansem. Można znaleźć również pomysły na ciepłe i przytulne pomieszczenia, niczym w domu, gdzie góruje spokój i tradycja. Tak więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Tak naprawdę rzecz polega na tym, że to szczegóły odgrywają główna rolę w urządzaniu gabinetu. Są to takie sprawy jak wzornictwo, rodzaj materiału, z którego wykonane są meble gabinetowe, szkło, tapicerka, tłoczenia, dywany czy wykładziny, może jakieś metalowe zakończenia czy po prostu kolory.

Poniżej kilka przykładowych aranżacji.

1. Prosta i lekka aranżacja, dużo światła i miła atmosfera dzięki jasnym meblom. Wrażenie komfortu i bezpieczeństwa, w takim gabinecie spokojnie można spędzać większość dnia.

image005 300x225 Urządzamy gabinet w firmie: pomysły i przykładowe aranżacje na meble gabinetowe 

2. A może ustawne biurko narożne, dające dużą przestrzeń do działania. W tej aranżacji, również wspomniana wcześniej szklana ściana, za którą w tym przypadku znajduje się wygodna i miła poczekalnia.

image007 225x300 Urządzamy gabinet w firmie: pomysły i przykładowe aranżacje na meble gabinetowe
 

3. Zdecydowanie i surowość – to jeden z cięższych pomysłów na aranżację gabinetu, jednak jest to również niezwykle elegancki pomysł, gdzie meble biurowe sprawiają wrażenie dystansu.

image009 300x225 Urządzamy gabinet w firmie: pomysły i przykładowe aranżacje na meble gabinetowe
 

4. Super nowoczesne meble gabinetowe, z elementami szkła sprawiają, że gabinet „poraża” krystaliczną czystością i przestrzenią.
 

image011 300x225 Urządzamy gabinet w firmie: pomysły i przykładowe aranżacje na meble gabinetowe

5. Na koniec ciepła i przytulna propozycja mebli gabinetowych sprawiających wrażenie tradycyjnego biura.. Jak w domu.

image013 300x225 Urządzamy gabinet w firmie: pomysły i przykładowe aranżacje na meble gabinetowe

Skomentuj

Current day month ye@r *